TAŞOLUK MAHALLESİNDE KÖŞEBAŞI SATILIK ARSA

2,600,000 TL

Açıklama

KONUMU İTİBARİ İLE EMSALİNE RASTLAMANIN İMKANSIZ OLDUĞU SATILIK ARSA İKİ CADDENİN KESİŞTİĞİ NOKTADA KALMAKTADIR

İKİ CADDEYE BİRDEN CEPHE OLMASININ YANINDA TOPKAPI GAZİOSMANPAŞA VE OTOGAR MİNÜBÜSLERİDE  ARSAMIZIN ÖNÜNDEN GEÇMEKTEDİR.

ARNAVUTKÖYDE SATILIK ARSA FİYATLARININ EN ÇOK PRİM YAPTIĞI BÖLGEDE OLAN SATILIK ARSA KISA SÜREDE YÜKSEK KAZANÇ ELDE

ETMEK İSTEYENLERİN İLK TERCİHİ OLMAYA DEVAM EDİYOR.

AYNI ZAMANDA TAŞOLUK TOKİ KONUTLARINA KOMŞU OLMASI HEMEN KARŞISINDA İLK OKULUN OLMASI

YATIRIMCISINA MAKSİMUM KAZANÇ SAĞLAYACAK DİĞER ETKENLER OLARAK ÖNE ÇIKMAKTADIR.

Doğalgaz dahil tüm alt yapısı hazır olan arsamız imarlı olmakla beraber ifraz çalışmaları belediye tarafından hali hazırda yapılmaktadır. İfraz çalışmalarının bu yıl içerisinde bitirilmesi planlanıyor.

3.Havalimanına sadece 5 dakikalık mesafede olması yeni yapılacak bağlantı yolları ve yapılacak metro hattına yakınlığı, yapacağınız yatırımın çok kısa zamanda değerini katlayacağının en büyük göstergeleridir.

Yeni İstanbul olarak adlandırılan Yenişehir projesi, 3. Havalimanı, yat limanı marina, konut ve finans merkezlerinin neredeyse tamamının sınırları içerisinde bulunduğu Arnavutköy bölgesi merkez alınarak inşa ediliyor. Bunun yanı sıra devasa projelere ev sahipliği yapacak olan Arnavutköy de hala bir yeriniz yoksa acele edin.

Yatırım yapmak için tüm artılara fazlasıyla sahip olan arsamızın bulunduğu bölgede yapılan ve yapılması planlanan projeler;

  1. Havalimanı: 150 milyon kişilik kapasitesiyle dünyada bir ilke imza atacak olan 3. Havalimanı’nda büyük bir alışveriş merkezi, 5 yıldızlı oteller, ticari ofis binaları ve ticari fuar alanı bulunacak

Kanal İstanbul (Yeni Şehir projesi):

1 milyon nüfusa ev sahipliği yapacak olan Yenişehir, 3. Havalimanı arazisini de kapsayarak Arnavutköy başta olmak üzere Küçükçekmece’ye kadar olan 45 km’lik bir alan üzerinde kurulacak bu projeler ek olarak YAT LİMANI ve KUZEY MARMARA OTOBANI İSE ARNAVUTKÖY BÖLGESİNİ KAPSAMAKTADIR.

25 Yıllık tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz…

Bizi aramadan ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanmadan karar vermeyin..

 

 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir