Yükleniyor...

HACIMAŞLI MAHALLESİNDE ÇEVRİLİ SAHİBİNDEN SATILIK ARSA

225,500 TL

Açıklama

Arnavutköy de sahibinden satılık arsa yatırımı yapmak isteyen yatırımcı için bulunmaz bir FIRSAT sunan bu arsamız ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK  BAKANLIĞININ hazırladığı 1/5000 lik imar planında TİCARİ + KONUT planlıdır.

Etrafı tel çit ile çevrilmiş arsamız minibüs yoluna sadece 100metre mesafededir.Kanalistanbul manzaralı olan bu arsamız Arnavutköye en yakın mahalle olan Hacımaşlı mahallesindedir. Arnavutköy de arsa ve tarla yatırımı yaparken, havza durumunu bir risk olarak düşünen yatırımcı için bulunmaz bir fırsat. Hem rezerv yapı alanında olan bu satılık arsa aynı zamanda kanalistanbul projesini uzaktan görmektedir.”alacagım arsa kanal manzaralı olsun, aynı zamanda kanal a uzak olsun” diye düşünen yatırımcı için çok uygundur. Kelepir sayılacak kadar düşük fiyatlı olan bu satılık arsa emsallerine göre %20 daha düşük bir fiyata sahiptir.

 Arnavutköy de satılık arsaların en revaçta olduğu dönemde fiyatını da göz önüne alırsak yatırımcısının yüzünü güldürecek bir arsa. Çok değil bundan 1 sene sonra aynı satılık arsa fiyatını duyduğunuzda keşke dememek için hala bir şansınız varken değerlendirin.

20 seneyi aşkın tecrübemiz ile arnavutköy emlak piyasasının rotasını çizen uzman ekibimiz haftanın 7 günü açık olan ofisimizde sizleri bekliyor olacak.Size sunmuş olduğumuz arnavutköy emlak piyasasının en kazançlı satılık arsa fırsatlarından faydalanmak için bizi her zaman arayabilirsiniz…

 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir