Yükleniyor...

YENİKÖY MAHALLESİNDE DENİZ MANZARALI ARSA

242,000 TL

Açıklama

Arnavutköyde sahibinden deniz manzaralı mükemmel satılık arsa

  1. Köprü yoluna ve Kuzey Marmara Otoyoluna sadece 2 km mesafede olan arsamız ulaşım açısından tamamen sorunsuz, lokasyon açısından ise mükemmeldir. Toplu taşıma araçlarıyla arsanın 70 metre yakınına kadar gelinebilecek imkanı saglamakta olan bu arsa tel çit ile çevrili olarak yeni sahibini beklemektedir.

Kanal İstanbul Projesinin son aşamalarına gelindiği şu günlerde, yeni boğazın Karadeniz e açılan kapısı olan Yeniköyde arsa almak için hala geç kalmadınız. Satılıkta olan arsamız Yeniköy mahalle merkezine çok yakın olmasının yanısıra Tahtakale villalarına komşudur. Sahil e 80 metre mesafede olan arsamızın mükemmel deniz manzarası vardır.

  1. Hava Limanı projesine yakın olan arsamızdan 3. Hava Limanına gitme süresi en fazla 5 dakikadır.

1 km kadar yakınında planlanmış olan Yat Limanı Projesi onaylanmış ve 5.000 lik planlara işlenmiştir. Arnavutköyde arsa için Genç Emlak a danışmadan karar vermeyin.

Sizlere yatırımın altın anahtarını sunuyoruz. Arnavutköyde satılık arsalar dendiğinde ilk akla gelen Genç Emlak a sizde danışın ve karlı çıkın.

  1. Hava Limanı ile birlikte nüfusun şimdiye oranla 10 kat artması beklenen Yeniköy bölgesinde satılık arsa ve tarla fiyatlarının yakın gelecekte çok daha artacağı öngörülmektedir. Arnavutköyde satılık arsa ve tarla arayan yatırımcımızın Kanal İstanbul Projesinin ihale eşamasına geldiği şu günlerde elini çabuk tutması gerekir.

Yatırımlarınızın sizlere bol kazançlı olarak geri dönmesi dileğiyle

 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir