DURSUNKÖY’DE KANAL İSTANBUL’A KOMŞU OLMA FIRSATI

24,200,000 TL

Açıklama

YENİŞEHİR İSTANBUL’UN ZİRVE NOKTALARINDAN BİRİ OLAN DURSUNKÖY’DE SATILIK ARSA

Arnavutköyde satılık arsa arıyorsunuz fakat nereden alacağınıza henüz karar veremediniz. Saatlerce ilanlar ve açıklamalar arasında kayboldunuz ve nihayet doğru yere ulaştınız.

Neden Dursunköy’de satılık arsa ?

1-Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 6306 sayılı kanun ile ilan edilen rezerv yapı alanı içinde bulunmaktadır.

2-Sondaj çalışmalarına başlanan ve Cumhurbaşkanımız tarafından ihalesi verileceği açıklanan Kanal İstanbul’u en zirve noktadan görmektedir.

3-Kuzey Marmara Otoyoluna komşu olmasından dolayı 3. Havalimanına 15 dakikalık mesafededir.

Neden Arnavutköy’de satılık arsa ?

Uygulanan ve hayata geçmeyi bekleyen sayısız projeye ev sahipliği yapmasından dolayı ARNAVUTKÖY İstanbul’un yeni gözbebeği konumundadır. Bu yüzden satın aldığınız arsanın değerini yakın zamanda katlaması asla sürpriz değildir.

Neden GENÇ EMLAK ?

Ticaret her zaman risktir fakat uzman ekibimizin 20 yılı aşkın tecrübesiyle size her zaman kazandıran riskler sunmaya devam ediyoruz. Aracı ve komisyon gibi dertlerle uğraşmayacağınız , istediğiniz soruları en yetkili  kişiye soracağınız ve en önemlisi karşınızda her zaman bir muhatap bulacağınız bir ticaret yapmak istiyorsanız en doğru yere geldiniz demektir.

İSTANBULUN YENİ BOĞAZINI AYAĞINIZA SERİYORUZ.

( Arnavutköy ve Çatalca’da istediğiniz her fiyat ve metrekare aralığındaki satılık arsa larımız için bizi her zaman arayabilirsiniz.)

 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir