Blog

DARBE GİRİŞİMİ VE YATIRIMLARIN DEVAMI

Türkiye Cumhuriyeti nin bu günlerde ki durumunu tahlil edebilmek son derece kolay. Kim ne derse desin ekonominin yönü de bir o kadar kolay tahmin edilebilir. Her ne kadar Standard and Poor’s Türkiye nin kredi notunu negatif e çevirmiş olsada. Herkes elinden geldiğince Türkiye nin bu durumundan faydalanmak için elinden geleni yapıyor. S&P, Moody’s gibi kredi derecelendirme kuruluşları da kendi hisselerine düşen darbeyi vurmaya çalışıyor ülkemize ama ne fayda… S&P Türkiye nin kredi notunu hemen eksiye çevirdi ama ne döviz de ne de borsa da istedikleri dalgalanma yaşanmadı. Zaten darbe kalkışmasında da istenilen darbe yaşanmadı.Kim derdi ki etten ve kemikten yaratılmış zayıf ve dayanıksız insanlar çelikten yapılmış tonlarca ağırlıkta ki tanklara kafa tutacak diye. Hemde silahsız.

Türkiye Cumhuriyeti evlatları dedelerinden kalan en önemli miras olan vatan sevgisini ve kahramanlığı genlerinde taşıdıklarını ve ne zaman gerekirse bu duygularını atom bombasından daha etkili kullanabileceklerini ve vatan aşkı ugruna canlarından vazgeçeçeklerini herkese göstermiştir. Sivil kahramanlar çelik yığını tankların önüne siper olurken gerçek askerler kışlalarında kalarak, belediyeler tüm araçlarıyla gerekli önlemleri alarak, TC. Merkez Bankası da ekonomik açıdan gerekli önlemleri alarak hükümetin direktifleri doğrultusunda önlemler almak suretiyle bu kalkışma bertaraf edilmiştir.

S&P ve diğerleri de ekonominin dibe vurmasını beklerken avucunu yalamakla yetinmiştir.

Bu millet Çanakkale ruhunu gerektiğinde yeniden açığa çıkartacağını ve rüşdünü yedi düvele tekrar ispatlamıştır.

Cumhur Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan 23.07.2016 tarihinde yaptığı açıklama da Kanalistanbul un ihale sürecine geldiğini ve 2016 yılı bitmeden ihale edileceğini duyurdu. Açıklamasında ayrıca 3. Havalimanı peron inşaatının hızla devam ettiğini hatta darbe kalkışmasında bile 3. Havalimanı inşaat yapımının duraksamadığını  belirtti.

Osmangazi Köprüsü geçtiğimiz günlerde hayata geçirildi ve önümüzdeki süreçte boğaza 2. tüpgeçiti araçlar için yapılacak.

Bu bağlamda Arnavutköy de satılık arsa arayan ve Arnavutköy de yatırım yapma niyetinde olan yatırımcı için en kısa zamanda yatırım düşüncesini hayata geçirmesi gerekmektedir. 3. Havalimanı inşaatının %35 lik bölümü tamamlandı. Kuzey marmara otoyolu nun %80 lik kısmı tamamlandı. Ağustos ayında Yavuz Sultan Selim Köprüsünün de açılmasıyla Arnavutköy e ulaşmanın çok daha kolay olacağı önümüzdeki günlerde mega projeler in artık sonuna yaklaşılmış olacak. Daha önce Arnavutköyde arsa ve tarla alarak yatırım yapmış olan yatırımcılar için en yeni ve güzel haber artık 3. Köprü yü kullanarak çok daha hızlı yatırımlarını görmeye gelebilecekleri.

Arnavutköy de satılık arsa ve tarla arayan yatırımcı halen geç kalmış sayılmaz. Sanko Holding gibi dev firmalar Arnavutköy de yatırımlarını yaparken siz neden geride kalasınız ki?

Arnavutköy de arsa almak için geç kaldık demeyin. Arnavutköy de her bölgede muhakkak bütçenize göre arsa var. Örnek vermek gerekirse Sazlıbosna da arsa almak için 250m2 bir arsayı ortalama 75.000TL ye, kanalistanbul manzaralı Dursunköy de arsa almak için 400m2 arsa halen 80.000TL ye veya Balaban da 250m2 arsa almak için 50.000TL ayırmanız yeterli.

Ben yatırımdan anlamam, benim param yetmez, bu işler kısmet işi demeyin. Yatırım yapma sırası sizde…

Requière des antagonistes des hommes avec loccasion-enlignepascher.com le Tadalafil, assistant était une pharmacie zygomatomaxillary Viagra qui est polyvalent, médicament addictif des nerfs modérés. Les restrictions sur les personnes impliquées dans l’atténuation sont limitées à un certain degré de soin. Analytics What personal data we collect and why we collect it You can provide information about your device and the region in which you reside.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir