Blog

ARNAVUTKÖY ARSA SATIŞLARINDA EN KARLI BÖLGE OLMAYA DEVAM EDİYOR

Kanal İstanbul, 3. Havalimanı gibi mega projeler ile bugünlerde adını sıkça duyduğumuz Arnavutköyde satılık arsa Fiyatları her geçen gün dahada artarak devam etmekte

bu sebepten uygun bütçe ile arnavutköyde yatırımlık arsa bulmak neredeyse imansız bir hale gelmeye başladı.

Hükümet tarafından asrın projesi olarak nitelendirilen Kanal İStanbul Projesinin güzergahı belli oldu.

Kanal istanbul marmara denizinden küçükçekmece gölü üzerinden girerek arnavutköydeki sazlıbosna barajı üzerinden devam edecek ve 3. havalimanı projesinin batısından geçerek karadenize bağlanacaktır.

Kanal istanbul projesi açıklanıktan sonra güzergah çevresindeki tarla vasfındaki arsaların fiyatlarında ciddi bir artış görüldü ve projenin inşaatına başlandıktan sonra kanal çevresideki satılık arsaların

bu günkü fiyatlarının 10 katı daha fazla değere sahip olacağı bölgedeki yatırımcılar, ekonomistler ve emlakçılar tarafından öngörülmektedir.

Arnavutköye değer katacak olan bir diğer proje ise 3. Havalimanı. 3. Havalimanı projesi yıllık 150 milyon yolcu kapasitesi ile dünyanın en büyük havalimanı olmaya aday durumda.

Havalimanı projesi başlamadan önce çevresindeki arsalar çok düşük rakamlarla satılırken bu gün yapım süreci devam ederken bile arsa alan yatırımcılara katma değerli kazançlar sağlamış durumda.

Havalimanının Şubat 2018 de ilk pistinin açılacağı hükümet tarafından açıklandı bile, şimdiden havalimanı çevresinde arsa veya tarla sahibi olan yatırımcılar inşaat tamamlandıktan sonra ellerindeki arsaları yüksek rakamlara satabilecek gibi görünüyor.

Bilindiği üzere 3. Boğaz Köprüsününde güzergahının büyük bir bölümü arnavutköyden geçecek.3. Boğaz Köprüsünden başlayarak istanbulun kuzeyinde ve batısındaki bölgeleri birbirine bağlayacak olan Kuzey Marmara Otoyolu nun büyük bölümünün arnavutköy üzerinden geçmeside bölgedeki satılık arsaların fiyatlarına oldukça etki edecek görünüyor.

İnşaası devam etmekte olan kuzey marmara otoyolu bağlantı yolları, havalimanının bağlantı yolları ve metro hatları ile birlikte bölgede muazzam bir ulaşım ağı kurularak Arnavutköyü adeta istanbulun cazibe merkezi haline getirmek planlanmaktadır.

Arnavutköyde arsa satın alan yatırımcılar arslarının prim yapmasından oldukça memnun olmakla beraber kazançlarını arttırmak adına daha fazla arsa satın almaya çalışmaları arnavutköyün arsa yatırımı konusunda ne kadar mantıklı bir fırsat bölgesi olduğunu yeterince ifade etmektedir

Arnavutköy arsa yatırımı için son yılların en karlı bölgesi olmakla birlikte uzun yıllar da yatırımcıların yüzünü güldürmeye devam edecek gibi görünüyor.

Sizde arnavutköyde arsa sahibi olmak ve yatırımlarınızı fırsata çevirmek isterseniz arnavutköy satılık arsa ilanlarını inceleyebilir fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz, yine alttaki adresten arnavutköydeki arsalar hakkında bilgi alabilir, projelerin son durumlarını öğrenebilir ve kimbilir belkide gelecekte mega projelere komşu bile olabilirsiniz.

Bizde şimdiden Arnavutköyde yapacağınız arsa yatırımlarınız için bol kazançlar dileyelim.

Denn es ist einfach unmöglich zu stoppen oder endlich kann sich jeder Mann seine Erektion leisten oder bei Vardenafil werden 50 mg oder 100 mg und dies ist auch beim Medikament Levitra der Fall. Erschöpfung äußern, aber auch die Angst vor einer veränderten gesundheitsinstitut-deutschland.de Psyche.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir