Yükleniyor...

İSTANBUL’UN GİZLİ CENNETİ YENİKÖYDE SATILIK ARSA

175,000 TL

Açıklama

ARNAVUTKÖYDE SATILIK ARSA VE TARLA ARAYANLARA MÜJDE …

ARNAVUTKÖY EMLAK SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ FİRMASI GENÇ GAYRİMENKUL OLARAK YİNE EN KAZANÇLI SATILIK ARSA FIRSATLARINI SİZLERE SUNMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ.

DOĞAL GÜZELLİĞİNİ GÖRDÜKTEN SONRA İSTANBULDA OLDUĞUNA İNANMAKTA GÜÇLÜK  ÇEKECEĞİNİZ YENİKÖYDE EN UYGUN FİYATA SATILIK ARSA ALMANIN TAM ZAMANI .

 NEREDEYSE BİTME NOKTASINA GELEN VE 2018’İN İLK ÇEYREĞİNDE DENEME UÇUŞLARINA BAŞLANACAK OLAN DÜNYANIN EN BÜYÜKLERİ ARASINDA GÖSTERİLEN 3. HAVA LİMANINA 10 DAKİKALIK MESAFEDE BULUNAN PLANLARI TAMAMLANAN VE EN KISA SÜREDE İLK KAZMANIN VURULACAĞI TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK FUAR MERKEZİNİN DE HEMEN YANI BAŞINDA OLAN SATILIK ARSA KUZEY MARMARA OTOYOLUNUN DA GÜZERGAHINDA BULUNMASINDAN DOLAYI HER GEÇEN GÜN DEĞERİNİ ARTTIRMAKTADIR . SON ZAMANLARDA YATIRIMCILARIN GÖZDE MERKEZİ OLAN ARNAVUTKÖYDE SATILIK ARSA FİYATLARI HALA MAKUL SEVİYELERDE İKEN GEÇ KALMAMANIZI TAVSİYE EDERİZ . KANALİSTANBUL İHALESİNİN VERİLMESYLE BİRLİKTE ARNAVUTKÖY SATILIK ARSA FİYATLARINDA YAŞANACAK ÇOK CİDDİ ARTIŞLARDAN SONRA KEŞKE DEMEMEK İÇİN BİZİ İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ

20 YILI AŞKIN TECRÜBESİYLE ARNAVUTKÖY EMLAK PİYASASININ TAMAMINA HAKİM OLAN UZMAN EKİBİMİZLE HAFTANIN 7 GÜNÜ SİZLERİ OFİSİMİZDE AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIZ.

 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir