Yükleniyor...

YENİKÖYDE MÜSTAKİL TAPULU ARSA

220,000 TL

Açıklama

Satılık Arsa Arnavutköy ilçesi, Yeniköy ve Karaburun mahallelerinin ortak noktasında yerleşim içerisinde tüm altyapıları mevcut hemen kullanıma hazır.

Satılık arsa henüz tarla vasfında olup fakat hemen yanında site halinde Tahtakale villaları ve yakında bağımsız yerleşim olması arsanın değerini arttırmaktadır.

 Arsamız gerek havaalanına gerek karadeniz plajına sıfır noktasında olması ve gerekse yapılması hedeflenen Kanal İstanbul projesine yakınlığıyla bölgede turizm imar uygulaması öngörülmektedir.

 Arnavutköyde satılık arsa yatırımı yapmanın en çok kazanç sağladığı bölgelerden biri olan yeniköy için İstanbul’un yeni tatil beldesi diyebiliriz.

 Bu sebeple henüz arnavutköyde satılık arsa fiyatlarını en yüksek seviyelere çekecek olan ana etkenler devreye girmemişken satılık arsa yatırımı yapmanın tam zamanı…

Mavi ile Yeşilin birleştiği noktada sizin de bir yeriniz olsun istiyorsanız bizi aramak için geç kalmayın. size sunmaya devam ettiğimiz arnavutköy emlak piyasasının en kazançlı satılık arsa fırsatlarını değerlendirmek için haftanın 7 günü istediğiniz zaman uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Arnavutköy emlak piyasasının lokomotifi olan GENÇ GAYRİMENKUL de satılık arsa fırsatları bitmez . Yine de siz siz olun geç kalmayın … 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir