YASSIÖREN MAHALLESİNDE MERKEZE YAKIN SATILIK ARSA

470,000 TL

Açıklama

Arnavutköyde satılık arsa yatırımı yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bölgelerden biri olan Yassıörendeki satılık Arsamız Mahalle merkezine yürüme mesafesinde olup Hadımköy caddesinden ikinci parselde ( BANTİÇİ ) de kalmaktadır.Bant içi kavramını kısaca açıklamak gerekirse ;08.09.2012 tarih ve 28405 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren 2012/3573 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına istinaden devlet tarafından yapılması planlanan Yenişehir İstanbul için belirlenen yapı alanı diyebiliriz. Bu da Yeni İstanbul’un kalbinin atacağı noktadan satılık arsa sahibi olmak anlamına gelmektedir.  Arsamızın elektrik su kanalizasyon ve doğalgaz çalışmaları tamiyle bitmiş hali hazırda kullalmaktadır.Konumu itibariyle 5700 konutluk TOKİ – KİPTAŞ evlerine , Akpınar sanayi sitesine ,hastaneye , Avrupa’nın en büyük POSTA ve KARGO işleme merkezine , İstanbul Ticaret Üniversitesine , Fatih Üniversitesi Kampüslerine , Tüm yolların birleştiği 3. Köprü bağlantı kavşağının Beylikdüzü , Çekmece istikametine giden yola 400 m mesafededir.

 Bunların yanında Arsamız konumu itibariyle yapımı 2018 de bitirilmesi planlanan 3. Havalimanına – Kanal İstanbula – Yat limanı projesine – Fuar merkezine ve Çevre ve Şehircilik bakanlığının planladığı Yenişehir projelerine çok yakın konumdadır. Kısacası tüm mega projelerin kesiştiği noktadadır. Size sunmuş olduğumuz sayısız arnavutköy satılık arsa fırsatından sadece bir tanesi olan bu satılık arsa yatırımcısına yüksek kazanç vaad ediyor.

20 yılı aşkın tecrübeye sahip , arnavutköy emlak sektörünün öncüsü uzman ekibimiz ile haftanın 7 günü istediğiniz zaman irtibat kurabilirsiniz.

 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir