Yükleniyor...

YASSIÖREN MERKEZDE YÜKSEK KAZANÇLI SATILIK ARSA

145,000 TL

Açıklama

Arnavutköy ilçesi Yassıören mahallesindeki satılık arsa 172 ada 129 parselde 463 m2dir.

Arsamıza ulaşım için Arnavutköy merkezden Eski Edirne asfaltı üzerinde hususi araçla yaklaşık olarak 7 km mesafede maksimum 10 gb kısa sürede yada hem toplu taşıma araçlarıyla (İ.E.T.T – Minibüs ) ulaşım mümkündür.Arsanın konumlu olduğu bölge 08.09.2012 tarih ve 28405 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren 2012/3573 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına istinaden rezerv yapı alanı olarak belirlenmiş olup, Yeni Şehir yerleşim planları içerisinde kalmaktadır. Bu durum arnavutköyde satılık arsa yatırımı yapmayı daha da kazançlı bir hale getirmektedir.

Satılık arsa konumu itibariyle yapımı 2018 de bitirilmesi planlanan 3. Havalimanına – Kanal İstanbula – Yat limanı projesine – Fuar merkezine ve Çevre ve Şehircilik bakanlığının planladığı Yenişehir projelerine çok yakın konumdadır.

Söz konusu satılık arsa Yassıören mahalle merkezine yürümedir.Arsanın yol asfaltlama çalışması tamamlanmış olup elektrik ve doğalgaz hattı mevcuttur.

Kanalistanbul ihalesinin verilmesinden sonra arnavutköy satılık arsa fiyatlarının yaşayacağı artışı göz önüne alarak  Siz, Siz Olun Yatırım Yapmak İçin Geç Kaldık Demeyin !!!

Nakkaş, Hacımaşlı, Sazlıbosna, Dursunköy, imrahor, Yeniköy, Boyalık, Baklalı ve daha birçok bölgede Zevkinize göre caddeye cephe,denize yakın, göl manzaralı eşşiz güzellikler ve mevkiilerde yerinizi ayırtmak için acele edin !!! 

Arnavutköy satılık arsa fırsatlarını en uygun fiyata sunmaya devam eden GENÇ GAYRİMENKUL’u aramayı unutmayın …

 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir