Yükleniyor...

TAŞOLUKTA TOKİLERE KOMŞU İMARLI ARSA

135,000 TL

Açıklama

ARNAVUTKÖY / TAŞOLUK TA TOKİYE KOMŞU SATILIK ARSA FIRSATI
İSTANBUL’UN YENİ GÖZDESİ OLAN ARNAVUTKÖY DE Kİ ARSAMIZ  3. HAVA ALANINA 5 KM MESAFEDE, KANAL İSTANBUL İÇİN ÇOK MERKEZİ BİR KONUMDA, KUZEY MARMARA BAĞLANTI YOLU OLAN FATİH CADDESİNE DE 250 METRE MESAFEDEDİR.

0.50 2 KAT İMAR PLANLARI İÇERİSİNDEDİR, İFRAZ ÇALIŞMALARINA DA BAŞLANMIŞTIR. ARSAMIZDAN ARNAVUTKÖY MERKEZİNE 5 DAKİKA GİBİ KISA BİR SÜREDE ULAŞABİLİRSİNİZ…ELEKTRİK, SU , DOĞALGAZ VE YOLU MEVCUTTUR.

 ETRAFINDA  OKUL, CAMİ, POLİS MERKEZİ, BENZİN İSTASYONU, SOSYAL ETKİNLİK ALANLARI, BANKA VE PARK GİBİ TEMEL İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYABİLECEĞİNİZ  TÜM ALANLAR MEVCUTTUR.
 İETT VE DOLMUŞ HATLARINA ARSAMIZDAN KOLAYLIKLA ULAŞABİLİRSİNİZ.

TAŞOLUK’TAKİ BU SATILIK ARSAMIZ 93 DÖNÜMLÜK ÜNİVERSİTE KAMPÜS ALANINA 5 DAKİKA,

ARNAVUTKÖY BELEDİYE HİZMET BİNASININ YANI BAŞINDA,

AVRUPA’NIN EN BÜYÜK CAMİİLERİ ARASINDA GÖSTERİLEN 6 MİNARELİ YEŞİL CAMİYE 2 DAKİKA MESAFEDEDİR.

20 YILI AŞKIN TECRÜBEMİZ İLE HEP KAZANDIRDIK VE KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ. BUGÜN ARNAVUTKÖYDE SATILIK ARSA DENİLİNCE AKLA İLK GELEN FİRMA OLAN GENÇ GAYRİMENKUL OLARAK SİZE EN KAZANÇLI FIRSATLARI SUNUYORUZ. KANAL İSTANBULUN GÜNDEME GELDİĞİ İLK GÜNDEN BU YANA ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞIMIZ GÜZERGAH İLE CUMHURBAŞKANIMIZIN GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KAMUOYUNA DUYURDUĞU GÜZERGAHIN AYNI OLMASI BİZİM İŞİMİZİ NASIL CİDDİYETLE VE PROFESYONELCE YÜRÜTTÜĞÜMÜZÜN EN BÜYÜK KANITIDIR. BU DOĞRULTUDA BİZ DE MÜŞTERİLERİMİZE SÜRE GELEN YILLARDA KANAL İSTANBUL – 3. HAVA ALANI – REZERV YAPI ALANI – YAT LİMANI LOKASYONLARINA YAKIN VE HATTA BİREBİR PROJELERİN İÇİNE GİRMİŞ ARSALARIN SATIŞLARINI YAPARAK ELDE ETMİŞ OLDUKLARI YÜKSEK KAZANCIN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ. HENÜZ GEÇ KALMIŞ SAYILMAZSINIZ. SİZ DE KAZANANLAR ARASINDAKİ YERİNİZİ AYIRTMAK İSTİYORSANIZ EN DOĞRU YERE GELDİNİZ. BUNUN İÇİN TEK YAPMANIZ GEREKEN BİR TELEFON KADAR UZAĞINIZDA OLAN ARNAVUTKÖY EMLAK PİYASASININ LOKOMOTİFİ UZMAN KADROMUZ İLE İLETİŞİME GEÇMEKTİR. HAFTANIN 7 GÜNÜ SİZE HİZMET VERMEKTE OLAN OFİSİMİZDE BİZLERİ İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ZİYARET EDEBİLİR HOŞ SOHBETİNİZ İLE ONURLANDIRABİLİRSİNİZ.

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir