Yükleniyor...

TAŞOLUK TÜRK KÖŞEDE 0.50 İMARDA SATILIK ARSA

310,000 TL

Açıklama

BORSA – DÖVİZ – HİSSE SENEDİ  … BİLDİĞİNİZ BÜTÜN YANLIŞLARI UNUTUN.

SİZİN İÇİN RİSKLERİ SIFIRA İNDİRDİK VE MAKSİMUM KAZANÇ ELDE EDECEĞİNİZ SAYISIZ ARNAVUTKÖY SATILIK ARSA FIRSATINI ÖNÜNÜZE SERİYORUZ.HER BÜTÇE VE İHTİYACA UYGUN SATILIK ARSA SEÇENEKLERİYLE SİZ DE PARANIZI GELECEĞE GÜVENLE TAŞIYABİLİRSİNİZ. BU FİYATA ARNAVUTKÖY’ÜN MERKEZ MAHALLESİ TAŞOLUKTA SATILIK ARSA BULMANIZ GENÇ GAYRİMENKUL İLE ARTIK HAYAL OLMAKTAN ÇIKTI. BELEDİYENİN 0.50 İMAR PLANINDA BULUNAN SATILIK ARSA İETT GÜZERGAHI VE DOLMUŞ HATLARININ GEÇİŞ YOLU ÜZERİNDEDİR.

 ARNAVUTKÖY, YAPIMINA BAŞLANAN DEVASA PROJELERDEN SONRA TÜM DÜNYANIN İLGİSİNİ ÜZERİNE ÇEKTİ DERSEK ABARTMIŞ OLMAYIZ. BİR DE PROJELER BİTTİKTEN SONRA BU DURUMUN NASIL BİR HAL ALACAĞINI DÜŞÜNÜRSEK ”NEDEN ARNAVUTKÖYDE SATILIK ARSA YATIRIMI YAPMALIYIM ?” SORUSUNUN CEVABINI ÇOK NET BİR ŞEKİLDE GÖREBİLİYORUZ. GRAFİĞİN OKU HER ZAMAN ARTIYA DOĞRU İLERLİYORKEN SİZ DE GEÇ KALMADAN YATIRIMINIZI YAPIN.

BÖLGEYE YAPILAN YATIRIMIN KAZANDIRACAĞININ EN BÜYÜK GÖSTERGESİ DE DEVLET TARAFINDAN DA AYNI BÖLGEYE YATIRIM YAPILMASI OLARAK GÖRÜLEBİLİR. TAŞOLUK TOKİ KONUTLARINA KOMŞU OLAN SATILIK ARSAMIZ HER GEÇEN GÜN ÜZERİNE KATARAK DEĞERLENMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.

SİZ DE BÜTÜN ARNAVUTKÖY SATILIK ARSA FIRSATLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN HAFTANIN 7 GÜNÜ BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ. 

 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş