Yükleniyor...

%100 KAZANÇLI YATIRIM FIRSATI TAŞOLUKTA SATILIK ARSA

21,000,000 TL Peşin

Açıklama

Arnavutköy’deki satılık arsa Taşoluk mahallesinde Yahya Kemal caddesine cephe olmakla beraber imar planları içerisinde köşebaşında olmaktadır.

Bölgenin en işlek caddesine cephe olmasının yanında hali hazırda çalışmaya devam eden PETEK MOBİLYA’ya komşu olması ve elektrik , su , doğalgaz hatlarının aktif halde olması satılık arsanın hemen kullanıma hazır olduğunu göstermektedir.İster konut yapıp ailenizle beraber mutlu ve huzurlu bir gelecek kurabilir isterseniz fabrika kurup her gün paranıza para katabilirsiniz.Toplu taşıma ve İETT hatlarının geçiş güzergahında olan ve istanbulun her noktasına ulaşımın sağlanabildiği FATİH CADDESİ’ne yürüme 2 dakika mesafededir.

Bitme aşamasına gelen 3. Hava limanı , sondaj çalışmalarına başlanan Kanal İstanbul , inşaatına kısa süre içinde başlanacak olan Yeniköy Yat Limanı ve hali hazırda aktif olarak kullanılan ve birçok bağlantı yolu için de bitti diyebileceğimiz Kuzey Marmara Otoyolu , arnavutköyde satılık arsa yatırımını yapanların elde edeceği kazancı gözler önüne sermektedir.

Siz de bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hala şansınız varken arnavutköyde satılık arsa sahibi olabilirsiniz.

20 yılı aşkın tecrübeye sahip ve arnavutköy emlak piyasasının rotasını çizen uzman ekibimiz ile sizleri riskli yatırımlar yapmaktan kurtarıp maksimum kar elde edeceğiniz arnavutköy satılık arsa fırsatlarını değerlendirmeniz için haftanın 7 günü ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir