Yükleniyor...

KUZEY MARMARA OTOYOLU GÜZERGAHINDA SATILIK ARSA

98,000 TL Peşin

Açıklama

İstanbulun gözde yatırım merkezlerinden olan Çatalca ilçesi Elbasan mahallesinde manzarası ve doğasıyla bunların yanısıra yatırımlarıyla da ön plana çıkmaktadır.

Bahse konu olan satılık arsa Elbasan mahallesinde olup mahalle merkezine sadece 5 dk uzaklıktadır. Satılık arsamız coğrafi konumu itibariyle Kuzey Marmara otoyoluna 1 km – Çatalca gişelerine 5 km – Çatalca ilçe merkezine 10 km – Planlanan hızlı tren istasyonuna 9 km ve 3. Havalimanına 43 km mesafededir. Mahalle olarak  alt yapı çalışmalarını tamamlamış elektrik , su , doğalgazı mavcut ister yazın yazlık ister kışın kışlık olarak oturum yapabileceğiniz içine bi bağ evi yada toprağı sevenler için hobi bahçesi şeklinde kullanabileceğiniz parselizasyonu yapılmış yolu açılmış hemen bügün bile yerşebileceğiniz bir arsa belki de çocuklarınızın geleceğine yatırım yapabileceğiniz her bütçeye uygun olarak yerlerimiz mevcuttur. Bugünkü konumu ile sahip olduğu özellikler bu şekilde iken gelecekteki öneminden kısaca bahsetmek gerekirse ;

Avrupa’nın en büyük , Dünya’nın ise 3. büyük havalimanı olan 3. Havalimanı dolayısıyla bütün dünyanın gözü bu bölgede dersek abartmış olmayız. Bununla beraber sondaj çalışmalarına başlanan Kanal İstanbul projesi de bölgeye büyük bir artı katmıştır. 3. Köprünün devamı olan Kuzey Marmara Otoyolunun güzergahı üzerinde olması da bölgenin her geçen gün prim yapmasını sağlamıştır.

Çatalcada satılık arsa bakıyor ve karar veremiyorsanız en doğru kararı vermek üzeresiniz. Sürekli artan fiyat grafiği ile dünkü yatırımcının yüzü gülerken yarınkine pişmanlık yaşatıyor. Çatalca satılık arsa fiyatları hala en makul seviyelerdeyken siz de biran önce bu fırsatları değerlendirin yarın çok geç olabilir.

Biz Çatalca ve Arnavutköyde satılık arsa fırsatlarımız ile haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

Çatalca ve Arnavutköy emlak piyasasının tamamına hakim , 20 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman ekibimizden diğer satılık arsa fırsatları hakkında bilgi almak için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

 

 

 

 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir