KANAL İSTANBUL’U ZİRVEDEN GÖREN SAZLIBOSNADA SATILIK ARSA

624,000 TL

Açıklama

Bizimle birlikte yatırımlarınıza değer katmaya ne dersiniz ??

 Konumu itibarıyla arnavutköyde satılık arsa fiyatlarının en hızlı yükseldiği bölgede olan arsamız sizi şehir hayatının canlı yüzünden de eksik bırakmıyor. TOKİ ve KİPTAŞ konutlarına yakınlığıyla değer arz eden satılık arsa Hava Limanına Yalnızca 10 dk  mesafededir.

Arnavutköyde satılık arsa fırsatlarını değerlendirmek için şimdi tam zamanı.

 Kuzey Marmara ve 3.Hava Limanı bağlantı otoyoluna cephe olan arsamız yakın zamanda otoyolun hayata geçirilmesi ile arnavutköyde satılık arsalar çok daha değerli bir hal alacaktır. O gün geldiğinde arnavutköy emlak piyasasında ki yükselişi görüp pişman olmamak için size sunmuş olduğumuz sayısız satılık arsa fırsatlarını değerlendirme şansınız hala devam ediyor.

Ayrıca arsamız Bakanlık tarafından 6306 sayılı kanun ile Yenişehir Rezerv Yapı Alanı olarak belirlenen alan içerisinde kalmaktadır. Buda sizin kısa vadede çok kazanım elde etmenizi sağlayacak durumlardan bir tanesi olacaktır.

YENİ YAŞAMIN BAŞKENTİ ARNAVUTKÖYDE ARSA ALMAK İÇİN GEÇ KALMAYIN HER MARKA VE MODEL ARACINIZ İLE TAKAS İMKANI MEVCUTTUR..

 Nakkaş, Hacımaşlı, Sazlıbosna, Dursunköy, İmrahor,Yeniköy, Boyalık, Baklalı ve daha birçok bölgede Zevkinize göre Caddeye Cephe, Denize yakın, Göl Manzaralı eşsiz güzelliklere sahip satılık tarla ve arsalar hakkında detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir