Yükleniyor...

Kabakça Mahalle Merkezinde İmar Planında Satılık Arsa

99,200 TL

Açıklama

– Satılık arsa , Çatalcada satılık arsa yatırımı yapmanın en kazançlı olduğu lokasyonlardan birindedir.

-Kabakça mahalle merkezinde olan satılık arsa ; okul , cami , park , banka , market gibi temel ihtiyaç noktalarına çok yakın konumdadır.

– Satılık arsa belediyenin imar planları içinde yer alan bölgededir.

-248 ve 253 m2 olarak parsellere ayrılmış , yolları açılmış ve muvafakatname ile satışa hazır durumdadır.

– Herkesin yeri bellidir , isteyen yerini dilediği gibi kullanabilir.

– Tüm altyapı çalışmaları tamamlanmış olan satılık arsa sizlere hafta sonu şehrin gürültüsünden uzak dinlenme olanağı sağlamaktadır.

– Prefabrik ya da konteyner ev koyabilir aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte güzel zamanlar geçirebileceğiniz bir yaşam alanı kurabilirsiniz.

– Ayrıca çatalcada satılık arsa fırsatını değerlendirmek için aracı ve komisyon gibi ek ücretler ödemek zorunda değilsiniz.

– Herkes geleceğe yönelik bir satılık arsa yatırımı yapabilsin diye her marka ve model aracınız ile takas imkanı sunuyoruz .

– Arnavutköyde ve Çatalcada satılık arsa fırsatlarımız sadece bununla sınırlı değildir.

– Arnavutköy ve Çatalca emlak piyasasının lokomotifi olan uzman kadromuzun geniş portföyünde yer alan her bütçe ve ihtiyaca uygun satılık arsa fırsatları için bizi arayabilirsiniz.

– Satılık arsa fırsatlarını bizzat üzerine kadar giderek görmek için haftanın 7 günü hizmetinizde olan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

-Unutmayın karlı yatırımlar ancak profesyonel bir ekiple mümkün , profesyonel bir ekip için en doğru adres Genç Gayrimenkul .

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir