3.HAVALİMANINA KOMŞU İMRAHORDA SATILIK ARSA

140,500 TL Peşin

Açıklama

Yeşilköy ve Floryadan geçerken ” zamanında şuradan bir yer alsaydık” diye hayıflanırken yanı başınızdaki muhteşem fırsatı ıskaladığınızın farkında mısınız ?

Arnavutköy satılık arsa fırsatları adeta geçmişe ait keşkelerinizi ortadan kaldıracak türden. Artık siz de havalimanına komşu mahallede yer sahibi olabilirsiniz bunun için tek yapmanız gerek bizi aramak. Hayallerinize uzanan yolda 20 yılı aşkın tecrübemizden faydalanmak için ofisimizi istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Hali hazırda 0.95 emsal(3 kat )imar planında bulunan çevresindeki eğitim merkezleri, sağlık tesisi, cami , park ve iskanlı konutlar ile önemli yerleşim merkezi olan İmrahor Mahallesi 3. Havalimanı açıldıktan sonra dünyanın dört bir yanından insanların en az 1 kere uğrayacağı bütün dünyanın odak noktası haline gelecektir.

Arnavutköy satılık arsa fiyatlarının yatırım yapmaya en uygun durumda olduğu bu dönemlerde siz de İstanbul’un dünyaya açılan yeni penceresindeki yerinizi ayırtmak için acele edin. Kanalistanbul ihalesinin de açıklanmasından sonra arnavutköy satılık arsa fiyatlarında yaşanacak ciddi artışlardan sonra keşke dememek için sizleri haftanın 7 günü ofisimizde bekliyor olacağız. Size sunduğumuz fırsatların bununla sınırlı kaldığını düşünmeyin.

Arnavutköyde satılık arsa denilince akla ilk gelen ve arnavutköy emlak sektörünün lokomotifi olan GENÇ GAYRİMENKUL  de fırsatlar bitmez . Yine de siz siz olun geç kalmayın 

 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir