HADIMKÖY TEPESİNDE CADDE ÜZERİ ARSA

200,000 TL

Açıklama

Bugün herkes köşebaşında altında dükkanı olan bir apartman sahibi olmanın hayalini kurar elbette. Dükkanı kiraya versem daireler de çocukların  gelecek teminatı olur diye kaç kere geçirdiniz içinizden. Peki bu hayalleri artık gerçekleştirmek için daha neyi bekliyorsunuz ?

Yenişehir İstanbul yavaş yavaş şekillenirken Kanal İstanbulun sondaj çalışmaları çoktan başladı. Herkes yerini alırken siz dışarıda seyirci kalmayın. İşte hayallerinizi   gerçekleştirmek için kaçırılmayacak satılık arsa fırsatı.

1/5000 lik imar planında Konut+Ticaret olarak belirlenen ve ana caddeye cepheli satılık arsa arnavutköy merkezine 15 dakika mesafede. En uygun fiyatlara arnavutköyde satılık arsa yatırımı yapmak için son günler .

Deneme uçuşlarıyla birlikte arnavutköy satılık arsa fiyatlarında ciddi bir artış beklenmektedir. O gün geldiğinde pişman olmamak için acele etmekte fayda var. 

Ayrıca 200-300-400-500 m2 olarak parsellediğimiz arsamızdan bütçeniz doğrultusunda daha büyük metrekarelere de sahip olabilirsiniz.

Haftanın 7 günü hizmetinizde olan ofisimizde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz…

 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir