KAÇIRILMAYACAK FIRSAT DURSUNKÖYDE SATILIK ARSA

315,000 TL

Açıklama

 

Boğaziçi Köprüsünden her geçişinizde sahile hayranlıkla bakıp ‘ ahh be dedem zamanında neden buradan bir yer almamış ki’ diye kaç kere düşündünüz hemen akabinde hayallere dalıp kendinizi İstanbul Boğazı manzaralı dairenizin balkonunda kahvenizi yudumlarken düşünmeye başladınız.Eğer hayal olarak kalsın istiyorsanız elimizden bir şey gelmez ama hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız şimdi tam zamanı.

Geçmişte babalarınızın , dedelerinizin fark edemediği fırsat şimdi sizin ayağınıza gelse eminim kaçırmazdınız. İşte o büyük fırsat İstanbul’un yeni boğazını en tepeden gören o muhteşem manzaranın seyrine dalmanıza engel hiçbir şey olmayan Dursunköy. Sizlere sunduğumuz birbirinden cazip arnavutköy satılık arsa fırsatlarından SADECE bir tanesi. Öyle bir yer düşünün ki Yenişehir İstanbul’da Kanal İstanbul manzaralı havalimanına 10 dakika mesafede, Kuzey Marmara Otoyoluna komşu kısacası bütün İstanbul’un kesiştiği nokta olsun. İşte tam da buradan Dursunköyden bahsediyoruz. TOKİ nin geçtiğimiz günlerde anahtar teslimini yaptığı 5700 dairelik toplu konut projesi zaten Çevre ve Şehircilik Bakanlığının bölgeye olan ilgi ve özenini açıkça ortaya koymaktadır.Aynı zamanda yayınlanan 6306 sayılı karar ile ilan edilen rezerv yapı alanı içinde olması arsamıza artı değer katan bir başka etkendir.

Kanalistanbul ihalesinin açıklanması ve havalimanında ilk tekerleğin yere değmesiyle birlikte arnavutköyde satılık arsa fiyatlarında yaşanacak artışı da göz önüne alırsak yatırım yapmak için geç kalmak pişman olmak demektir.Aynı zamanda size sunmuş olduğumuz diğer arnavutköy satılık arsa fırsatlarını da değerlendirmek isterseniz haftanın 7 günü açık olan ofisimizde 20 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman ekibimizle sizleri ağırlamaktan onur duyarız .

Arnavutköyde satılık arsa denilince akla ilk gelen ve arnavutköy emlak sektörünün lokomotifi olan GENÇ GAYRİMENKUL  de fırsatlar bitmez . Yine de siz siz olun geç kalmayın 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir