Yükleniyor...

DURSUNKÖY TEPEDE KANAL MANZARALI ARSA

630,000 TL

Açıklama

* Dursunköy 110 Ada 32 Parselde bulunan arsamız 3600 m2 büyüklüğünde, konum itibari ile Dursunköy mahalle merkezine yakındır.​

* Satılık Arsanın bulunduğu konumdan Arnavutköyün merkezini, 3. Havalimanını, Kanal İstanbul Güzergahını ve Bahçeşehiri görebilirsiniz.

* Dursunköyde Satılık arsanın bulunduğu alan 1,300,000 kişilik yenişehir planları içerisinde kalmaktadır.

* Arsanın konumlu olduğu bölge 08.09.2012 tarih ve 28405 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren 2012/3573 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına istinaden rezerv yapı alanı olarak belirlenmiş olup, Yeni Şehir yerleşim planları içerisinde kalmaktadır.

* Satılık Arsamız Arnavutköyde yapımı devam eden projelerden 3. Köprü bağlantı yollarına 10 km, 3. Havalimanı ve Yeniköy yat limanına 13 km, Kanal İstanbul Proje alanına ise 1 km mesafede kalmaktadır. Günümüzde yatırım yapmak için yapılacak en karlı işlem arnavutköyde satılık arsa almaktır. Her geçen gün üzerine koyarak değerini arttıran satılık arsa larımız yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Kanal İstanbul ihalesinin açıklanmasıyla birlikte arnavutköy satılık arsa fiyatlarının yaşayacağı ciddi yükselişi göz önüne alarak yatırım yapmak için geç kalmayın.

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir