BOYALIKTA 3.HAVALİMANINA ÇOK YAKIN KONUMDA SATILIK ARSA

520,000 TL

Açıklama

ARNAVUTKÖY / BOYALIK’TAKİ SATILIK ARSAMIZ SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZA 3.HAVALİMANINA KOMŞU OLMA FIRSATI SUNUYOR.

HAVALİMANINA 5 KM MESAFEDE OLAN BU SATILIK ARSAMIZ, YAPILMASI KESİNLEŞEN KANAL İSTANBUL PROJESİNE VE YENİ YAPILACAK OLAN YAT LİMANI’NA ÇOK YAKIN LOKASYONDA.

BOYALIK KÖY MERKEZİNE DE 3 KM MESAFEDEDİR.

YATIRIMCILARIN TERCİH ETTİĞİ, KONUM AÇISINDAN PRİM YAPABİLECEK, YATIRIMCISININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK BİR ARAZİDİR.

YOLU MEVCUT OLDUĞUNDAN ARSAMIZA YÜRÜYEREK DE KOLAYCA ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

20 YILI AŞKIN TECRÜBEMİZ İLE HEP KAZANDIRDIK VE KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ. BUGÜN ARNAVUTKÖYDE SATILIK ARSA DENİLİNCE AKLA İLK GELEN FİRMA OLAN GENÇ GAYRİMENKUL OLARAK SİZE EN KAZANÇLI FIRSATLARI SUNUYORUZ.

KANAL İSTANBULUN GÜNDEME GELDİĞİ İLK GÜNDEN BU YANA ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞIMIZ GÜZERGAH İLE CUMHURBAŞKANIMIZIN GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KAMUOYUNA DUYURDUĞU GÜZERGAHIN AYNI OLMASI BİZİM İŞİMİZİ NASIL CİDDİYETLE VE PROFESYONELCE YÜRÜTTÜĞÜMÜZÜN EN BÜYÜK KANITIDIR.

BU DOĞRULTUDA BİZ DE MÜŞTERİLERİMİZE SÜRE GELEN YILLARDA KANAL İSTANBUL – 3. HAVA ALANI – REZERV YAPI ALANI – YAT LİMANI LOKASYONLARINA YAKIN VE HATTA BİREBİR PROJELERİN İÇİNE GİRMİŞ ARSALARIN SATIŞLARINI YAPARAK ELDE ETMİŞ OLDUKLARI YÜKSEK KAZANCIN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ.

HENÜZ GEÇ KALMIŞ SAYILMAZSINIZ. SİZ DE KAZANANLAR ARASINDAKİ YERİNİZİ AYIRTMAK İSTİYORSANIZ EN DOĞRU YERE GELDİNİZ. BUNUN İÇİN TEK YAPMANIZ GEREKEN BİR TELEFON KADAR UZAĞINIZDA OLAN ARNAVUTKÖY EMLAK PİYASASININ LOKOMOTİFİ UZMAN KADROMUZ İLE İLETİŞİME GEÇMEKTİR.

HAFTANIN 7 GÜNÜ SİZE HİZMET VERMEKTE OLAN OFİSİMİZDE BİZLERİ İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ZİYARET EDEBİLİR HOŞ SOHBETİNİZ İLE ONURLANDIRABİLİRSİNİZ.

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir