BALABANDA SAHİBİNDEN SATILIK ARSA

122,000 TL Peşin

Açıklama

Son zamanlarda yatırım yapmak isteyenlerin oklarını yönelttiği arnavutköyde satılık arsa bulmak eskisinden daha kolay fakat rastgele bir arsaya yatırım yapmak ne kadar doğru ?

Biz 20 yılı aşkın tecrübemizle sizin için yanlışları bertaraf edip kazançlı yatırımlar yapabileceğiniz arsaları çoktan hizmetinize sunduk bile. Şuanda bahsi geçen satılık arsalardan SADECE bir tanesine bakıyorsunuz ve  nasıl bu kadar iddialı olduğumuzu düşünüyorsunuz ama cevabı çok net : Tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti.

Sattığımız yerlerin kendimize ait olması öncelikle sizi aracı ve komisyon gidi dertlerden kurtarmış oluyor.

Muhteşem doğasıyla adeta İstanbulda gizli kalmış bir cennet olan Balabanda yatırım yapmak tabiri caizse paranıza para katmak diye tanımlanabilir.2018 de yapılacak deneme uçuşları arnavutköy arsa fiyatlarında ciddi bir artışa sebep olacak. O yüzden siz de arnavutköy satılık arsa fırsatlarını ne kadar erken değerlendirirseniz o kadar karlı çıkarsınız.  

 Balabandaki satılık arsamız, Mahalle merkezinin girişine 500 metre mesafededir.

Arsanın yan parsellerinde, içinde ikamet edilen konutlar bulunmaktadır.

Elektrik, su gibi altyapı çalışmaları tamamlanmıştır.Balaban girişinden arsanın önüne kadar yol vardır aracınızla önüne kadar gidebilirsiniz ve bu yola cephelidir.

Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümnkündür otobüsten indikten sonra arsanın üzerine gitmek için 25 metre yürüme mesafesi vardır.

Arnavutköyde satılık arsa arıyorsanız en doğru adres Genç Gayrimenkul …

Haftanın 7 günü bizi arayabilirsiniz . Geç kalmayın pişman olmayın 

Konum

Ekler

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir