BALABAN MAHALLE GİRİŞİNDE SATILIK ARSA

63,000 TL

Açıklama

Yatırımı yapmak isteyen yatırımcılarımıza yine çok kazandıracak bir fırsat !… Arnavutköyde arsa almak için daha fazla beklemenize artık gerek kalmadı. Balabandaki satılık arsa konumu doğası ve yatırımcısına sağlayacağı kazançla birlikte muazzam bir yer olma özelliğini sahiptir. Balaban mahallesi konumu itibariyla 3. Köprü otobanına ( Kuzey Marmara Otoyoluna ) sadece 2 km mesafede dünyanın en büyük havalimanlarından olacak olan 3. Havalimanına 5 km mesafede Kanal İstanbul projesine sadece 3,5 km mesafededir.

Balaban mahallesinin alt yapı çalışmaları ( Doğalgaz ) gibi bütün yatırımları yapılmış ve yatırımcısına çok kazandıracak ve gelecek vaad eden mahallelerimizdendir. BUKADAR PROJENİN OLDUĞU BİR BÖLGEDE YATIRIM YAPMAK İÇİN SİZDE ACELE EDİN VE KAZANLARDAN OLUN…

Türkiye’nin en çok kazandıran bölgesi Arnavutköy arsa almak için sayısız fırsata sahipken acele edin, geç kalmayın…! Karlı ve doğru bir yatırım yapabilmeniz için arnavutköy emlak piyasasının tamamına hakim olan uzman kadromuzla sizleri ofisimize davet ediyoruz.

Arnavutköy, Dursunköy, Boyalık,Baklalı,Karaburun,Yeniköy,Yassıören, Taşoluk, Haraççı, İmrahor, Sazlıbosna, Hadımköy,Çilingir,Durusu ve daha bir çok mahallede yerlerimiz mevcuttur.

Ofisimiz haftanın 7 günü açıktır… Arnavutköy emlak sektörünün öncüsü Genç Gayrimenkul’un sunmuş olduğu sayısız satılık arsa fırsatlarından faydalanmak için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

HER MARKA VE MODEL ARACINIZ İLE TAKAS İMKANI MEVCUTTUR..

 

 

Konum

Bu İlanı Paylaşın

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir