HİZMETLERİMİZ

Genç Gayrimenkul Arsa Yatırım Danışmanlık Hizmetleri
 • Gayrİmenkul Danışmanlığı

  Genç Emlak ile sahibi olduğunuz gayrimenkulünüzü satmak için siz uğraşmazsınız.Getirirsiniz, sizin yerinize biz alıcıyı bulur,satışa yardımcı olur, yatırımınızı hızlandırırız.

 • YATIRIM DANIŞMANLIĞI

  Arnavutköy 'de Yatırımlarınız için arsa aramakla uğraşmanıza gerek yok.Danışmanlığınızı yaparak sizin için en karlı alternatifleri bilgilerinize sunarız.

 • İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

  İnşaat mühendisliği Hizmetleri

 • Doğru Yatırım

  Arnavutköy'e yapılan ulaşım yatırımları, daha steril ve şehir stresinden uzak lokasyonlar, 5 yıldızlı sanayi siteleri, ticari alanlar ve konutlar, en önemlisi 3. Köprü, Kanal İstanbul, Yat Limanı ve 3. Havalimanının bu güzergahta olması yatırım yönünden 1-2 yıllık süreçte metrekare fiyatlarının ikiye katlamış olması Arnavutköyün tercih edilmesinde en etkili nedenler olarak sıralanabilir..

 • Yüksek Kazanç

  Reisi Cumhurun Kanal İstanbul projesini açıklaması ve 2B çalışmalarından sonra yapılan ilk araştırmaya göre 2011' in ilk sekiz ayında, Arnavutköy' de arsa satışları geçen senenin aynı dönemine göre ortalama yüzde 156 arttı.
  İstanbulda en fazla arsa satışı yapılan Arnavutköy' de, 3. Havalimanı ve İki Yeni Şehir projeleri açıklandıktan sonra Arsa Fiyatları yüzde 1634 oranında arttı.

 • SAMİMİ HİZMET

  Genç Gayrimenkul ile onlarca prosedür ve bürokrasi ile uğraşmazsınız.
  Deneyimli personelimiz size her konuda ve aşamada yardımcı olur.İşleriniz kolayca hallolur.
  Daha ne bekliyorsunuz?
  Arnavutköy' de Uçaklar sizin için havalanacak, Binalar sizin için yükselecek.İstanbulun geleceğinden yerinizi ayırtmak için acele edin.