Bİz Kİmİz ?

Genç Gayrimenkul Arsa Yatırım Danışmanlık Ekibi
Kurumsal

Genç Gayrimenkul öncelikle müşterilerinin yatırımlarının maddi dönüşümlerini optimum seviyede tutmak ve yatırım gelirlerini en yüksek kar seviyesinde nakite (likite) dönüştürmek konusunda...maximum kazanca ulaştıktan sonra yatırımların yeri, yönü veya bölgesini değiştirerek kazanca kazanç katmak konusunda çaba göstermiş ve çaba göstermeye devam etmektedir.Hakkımızda

Bütün Türkiye ye yayılıp aracılık hizmeti vermektense Arnavutköy ve Arnavutköy projelerine odaklanmak ve bölgemizdeki en güvenilir hizmeti en profesyonel şekilde ve tüm bölgesel projelerde tam bilgi sahibi olarak butik çalışmayı uygun gördük.

Türkiye ekonomisinin enflasyon hedeflerinin tutması ve tek haneli rakamlarda seyretmesi, yerli ve yabancı yatırımların önünün açılması, isabetli yapılan özelleştirmeler, mali politika disiplinindeki ısrarı ve güçlü siyasi tutumu sonucunda YTL ye olan güvenin sağlanması ve paramızın bol sıfırdan kurtulması ve faizlerdeki nispeten düşük sayılacak seviye... Tüm bu sebepler Türk ekonomisinin atılım yapmasını kaçınılmaz hale getirmiştir. İşte tam bu noktada tetiklenen gayrimenkul yatırımı konusunda biz emlak ve gayrimenkul sektörü devreye girmektedir. Sade vatandaş veya Şirketlerin kasalarında biriken paralarına yön vermek ve memnuniyetleri hedefimiz olmuştur.

Avnavutköy projeleri (kanalistanbul, Yenişehir projesi, 3. Havalimanı) ile ilgili resmi yazılar, planlar, kanun ve kanun hükmünde kararnameler ışığında yatırım yapmaya ve yaptırmaya devam ediyoruz.


Misyonumuz

Avrupa ve Amerika'da Muteber mesleklerin başında olan "emlakçılık" algısını, Türkiye'de en az Avrupa seviyesine yükseltmek.

Emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alış hemde satış konusunda en iyi hizmeti sağlamak.

Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamak.

Yerelden ulusala büyüyen portföyümüzü en geniş kitlelere ulaştırmak.

Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entregre çözümler sunmak.


Vizyonumuz

Güven veren, mesleğine saygı duyan, sürekli eğitim ve teknolojik gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek.

Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmak.

Farklı, yenilikçi ve güvenilir bir marka haline gelmek.

Her zaman, her koşulda tüm müşterilerimizin olumlu referansını kazanmak,

Alış, satış ve kiralama konularında müşterilerimizin çözüm ortağı olmak.

 • 000
  YILLIK TECRÜBE
 • 000+
  KİŞİYİ TAPU SAHİBİ YAPTIK
 • 000+
  DANIŞMANLIK HİZMETİ
 • 000+
  ARSA PORTFÖYÜ
 • 00
  GAYRİMENKUL ÖDÜLÜ

EKİBİMİZ